Переселенка запустить бізнес у Харкові, щоб допомогти Луганщині

14.02.2018

Переселенка з Луганщини, в рамках проекту «Рука допомоги», отримає 42 тисячі гривень на закупівлю обладнання для запуску бізнесу, завдяки якому вона зможе допомогти рідній області, що постраждала від війни.

Таке рішення одноголосно підтримали члени Комісії з реалізації пілотного проекту по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб, створена при Харківській облдержадміністрації.

Марина Зенцова тікала від війни до Харкова, але завжди шукала можливість налагодити не тільки своє фінансове становище, а й допомогти у відновленні рідного краю. Майбутня підприємниця вирішила займатися торгівлею меблями через інтернет, в чому має великий досвід. Переселенка вже попередньо домовилася про постачання меблів до навчальних закладамів Сєвєродонецька, Сватово і ряду селищ Луганської області.
Крім того, комісія заслухала звіти про перший квартал роботи вісьмох учасників, які вже отримали фінансову допомогу. Більшість з них вже отримують прибуток, розширюють клієнтську базу. Троє підприємців вже працевлаштували найманих працівників.


до переліку новин

партнери проекту