У Полтавській області ще 27 людей стали учасниками проекту

31.01.2018

У Полтавській області ще 27 малозабезпечених та переселнців стали учасниками проекту "Рука допомоги", дев'ятеро з них - вирішили стати підприємцями. Комісія з реалізації пілотного проекту по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб, створена при Полтавській облдержадміністрації, затвердила усі заяви.

Також було вирішено надати фінансову допомогу двом учасникам, які успішно захистили бізнес-плани.

Переселенець Василь Тамаш, який раніше працював лікарем-ветеринаром, продовжить рятувати тварин у власному кабінеті у Кременчуці.

Малозабезпечений Іван Личко виготовлятиме піддони з деревени, а згодом планує запустити виробництво садово-паркових меблів.

Нагадаємо, за підсумками 2017 року до проекту «Рука допомоги», який реалізується Міністерством соціальної політики за підтримки Світового банку у трьох пілотних областях – Львівській, Полтавській та Харківській, долучилися понад 2,4 тис чоловік.

З них понад 1120 осіб з числа безробітних малозабезпечених та переселенців повернулися на ринок праці. Зокрема, у минулому році понад 650 осіб працевлаштовано, 408 осіб взяли участь в оплачуваних громадських роботах, а 62 - розпочали власний бізнес, скориставшись безвідсотковою фінансовою допомогою. Загальна сума наданої фінансової допомоги учасникам проекту становить понад 3,6 мільйони гривень.

 


до переліку новин

партнери проекту