Держава профінансує ще сім стартапів переселенців та малозабезпечених Львівщини

24.01.2018

Ще сім учасників проекту «Рука допомоги» зі Львівської області отримають фінансову допомогу та стануть підприємцями. Таке рішення прийняла комісія з реалізації пілотного проекту по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб, створена при Львівській облдержадміністрації.

Завдяки фінансовій допомозі троє переселенців започаткують бізнес у Львові. Олександр Алонозов займатиметься транспортуванням темних нафтопродуктів, Ігор Рибін надаватиме послуги пасажирських перевезень, а Юлія Ульянич відкриє власну туристичну агенцію.

Повну підтримку при захисті бізнес-планів отримали й колишні безробітні малозабезпечені, які вирішили започаткувати стартапи. Так, Оксана Гасій надаватиме послуги салонам краси у Дрогобичі, Іван Музика з міста Городок виготовлятиме виробничі заготовки з деревини, на що є великий попит у регіоні. Руслан Єретик відкриє перше у Бродах виробництво курей, печених на дровах. А Катерина Ільків із села Тухля створить козячу міні-ферму з виробництва сирів за власною рецептурою, яким вже встигли посмакувати учасники презентації та члени комісії.

Усіх майбутніх підприємців під час захисту бізнес-планів супроводжували  представники управлінь соцзахисту та директори центрів зайнятості, які їх  рекомендували до участі в проекті. Учасники пілоту й надалі отримуватимуть всебічну підтримку та консультаційну допомогу від держави.


до переліку новин

партнери проекту