Учасники проекту зі Львівщини отримали 320 тисяч на відкриття бізнесу

26.12.2017

Ще п’ятеро учасників проекту «Рука допомоги» зі Львівської області отримали майже 320 тисяч гривень фінансової допомоги на заснування власної справи. Колишні малозабезпечені та переселенці закуплять на ці гроші обладнання та матеріали, необхідні для стартапів.

Ігор Онуляк приєднався до дружини Ольги, яка завдяки проекту відкрила піцерію у місті Сколе. Родина розширює бізнес, який вже користується попитом серед містян.

Переселенець з Криму Степан Стельмах, який 12 років займався електрозварюванням та ремонтом автомобілів, відкриє авто-майстерню у Новояворівську.

Малозабезпечений з міста Мостиська Олександр Шульга розвиватиме агробізнес. Чоловік орендуватиме двадцять гектарів землі, де вирощуватиме зернові культури.

Мешканка міста Жовка Марія Костів, яка отримувала допомогу малозабезпеченим, відкриє власну ветеринарну клініку, якій вже дала промовисту назву – «Сірко». Це буде перша приватна ветлікарня у місті.  А батько чотирьох дітей Мирон Білик, який вирішив змінити статус малозабезпеченого на статус підприємця, надаватиме послуги лісовому господарству у Стрийському районі Львівщини.

Нагадаємо, в рамках проекту «Рука допомоги» фінансову допомогу у сумі приблизно 880 тисяч гривень отримали 14 учасників зі Львівської області.


до переліку новин

партнери проекту