Життя з нуля: Як біженці з Донбасу будують бізнес на Харківщині

22.12.2017

Війна на Сході та анексія Криму перевернули життя всієї країни та змусили чимало людей покинути рідні домівки й шукати кращої долі в інших регіонах. У Харківській області офіційно зареєстровано більше 200 тисяч тимчасово переміщених осіб. Деякі з них не просто змінили місце проживання, але й цілком успішно реалізували тут власні стартапи. Про учасників проекту "Рука допомоги", які отримали фінансову допомогу на стартапи, пише Depo.ua.

Смачний родинний бізнес

Світлана з родиною приїхала до Харкова з Горлівки влітку 2014 року. Приватні підприємці тікали з міста, де панував сепаратистський хаос. Їм довелось покинули успішний бізнес, затишну квартиру та переїхати до найближчого великого населеного пункту, щоб почати життя "з нуля".

"Ми переїхали в червні 2014-го, як тільки побачили все це неподобство. Коли зі Слов'янська приїхали озброєні люди й мешканці їх вітали. Ми зрозуміли, що не зможемо жити в місті, де наша дитина бачитиме війну й піддаватиметься небезпеці", – зізналася жінка.

У Харкові родина почала пошук нової роботи, та звичка працювати на себе далася взнаки. Підприємці шукали можливості для створення нового бізнесу. Ідея для стартапу не забарилася. Родина стала готувати та продавати квашену капусту.

"Харків – це особливе місто, тут багато студентів, а потім приїхали ще й переселенці. Орендовані квартири, умови життя жахливі, тому потрібен був такий продукт, який можна одразу з'їсти, та й ціна капусти – це не ціна м'яса. Почали з відра капусти, і це відро капусти дало непоганий дохід. Ось так воно пішло. Наша капуста з хріном стала популярною", - розповіла переселенка.

Квашена капуста виявилася неочікуваним порятунком навіть для самих бізнесменів. Ні Світлана, ні її чоловік до переїзду в Харків кулінарією не захоплювалися та до харчового виробництва не мали жодного стосунку. Але необхідність годувати родину змусила їх не лише продавати соління, але й вигадати кілька кулінарних цікавинок.

"Рецепти цікаві й унікальні. Раніше була просто квашена капуста або капуста з хріном, а ми придумали туди додавати журавлину, паприку, гранат", - пояснила жінка.

Спочатку домашні соління продавали на базарі, а пізніше знайшли перших оптових покупців. Харків'янам капуста прийшлася до смаку, тож підприємці вирішили розширити асортимент. До смаколиків додалися морква, гриби, морська капуста та "Пелюстка" (маринована капуста з буряком, - Ред.). Саме тоді бізнесмени й подали заявку на участь у програмі запровадження бізнес-проектів внутрішньо переміщених осіб. Родина отримала гроші та закупила відповідне обладнання, за допомогою якого змогла оптимізувати виробництво і збільшити обсяги продукції.

Сьогодні родина вже звикла до життя у великому місті й надалі збирається будувати тут майбутнє.

"Вертатися не хочу, шкода квартиру, нерухомість, але вертатися не хочу. Там чужі люди, там особистості, яких я не знаю. Планую будувати життя тут", - зізналася Світлана.

Від шахтаря до Діда Мороза

Історія Олександра Щітківського почалася з одруження. На Харківщину колишній шахтар з містечка Краснодон (нині Сорокине), що на Луганщині, переїхав після весілля. Родина оселилася в Чугуєві, звідки родом дружина Олександра - Олена.

Ще під час проживання в Краснодоні чоловік захопився альпінізмом, тоді і почав підробляти на висотних роботах. Після переїзду Олександр вирішив повністю зосередитися на верхолазних роботах. Деякий час він працював у великих профільних фірмах Харкова, але все ж обрав власний проект.

На гроші з фінансової допоомги фахівець закупив необхідне обладнання.

"За рахунок першої програми отримав 600 м мотузки, сім перфораторів, три спускові страхувальні системи, шість спускових пристроїв, затиски. Все для роботи", - пояснив Олександр.

Замовлення не змусили себе чекати. І хоча сезон ремонтів вже закінчився, підприємець не засмучується, адже зимовий час – можливість влаштувати собі "казковий" заробіток. "Скоро буде прибирання снігу та зледенінь на дахах. А до Нового року ми вже починаємо давати оголошення на популярну послугу "Дід Мороз у вікно". Це звучить смішно, але це коли Дід Мороз на мотузках опускається до дитини у вікно та роздає подарунки", - пояснив чоловік.

Висотник вже готується розширяти власний бізнес, набирати робітників та закупляти додаткове обладнання. "Розширення буде також для проведення ремонтних та відновлювальних робіт, але вже з будівельних лісів. Зараз пишу програму, пройшов курс навчання. Інвестори в нас з Лондона. В планах не тільки Чугуїв та Харків, все залежатиме від попиту", - зазначив Олександр.

Історії цих двох родин – лише частина маленьких успіхів тих, хто не побоявся спробувати розпочати власну справу на новому місці. Керівники проекту "Рука допомоги" зазначають, що на Харківщині більше 200 родин переселенців отримали грантову допомогу та розвивають малий бізнес. Загалом за три роки в різних проектах допомогу отримали 1,2 тис. людей. Більшість із них – люди від 30 до 50 років. Гроші надають міжнародні донорські організації.

"До нас абсолютно різні люди звертаються. Декого ми знаходимо через анкетування, хто до центрів зайнятості приходить, хто через інтернет знаходить. Одна жінка відкрила власну перукарню. Ще один чоловік вирощує в області екологічний часник. А от подружжя з Луганська відновлює тут виробництво прального обладнання, у них там бойовики бізнес віджали, вони тут наново будують", - зазначила координатор проекту Галина Харламова.

Крім власного бізнесу, додала куратор, деякі біженці беруть участь у громадських роботах або отримують нові навички для подальшого працевлаштування.


до переліку новин

партнери проекту