Координаторка проекту "Рука допомоги" в ефірі Радіо НВ

03.09.2019

Проект “Рука допомоги” потрібен як малозабезпеченим громадянам, так і територіальним громадам. Вцілому виграє від нього держава, адже проект сприяє економічному зростанню та зниженню рівня безробіття. Про перспективи пілоту, який довів свою ефективність, та про пошук донорів в ефірі Радіо НВ розповіла координаторка проекту, керуючий партнер ShiStrategies Інна Шинкаренко.

“Це великий крок для економіки країни. Наші учасники зацікавлені у сплаті податків, тому що вони повертають не весь мікрокредит, а різницю між сумою фіндопомоги і сплаченими податками. Середній розмір допомоги — 70 тис гривень, це можна порівняти з сумою, яку держава витрачає щорічно на утримання середньої малозабезпеченої сім’ї. Але в нашому випадку ця сім’я платить податки та створює робочі місця”, — розповіла Інна Шинкаренко.

Наразі проект не надає фіндопомогу на започаткування власної справи новим учасникам через те, що кошти на продовження пілоту не були передбачені у державному бюджеті на 2019 рік. Проте ми сподіваємося, що новий уряд та інші донори побачать перпективи механізмів боротьби із безробіттям, які нам вдалося напрацювати і проект буде відновлено.

 


до переліку новин

партнери проекту