Анастасія Чемерис відкрила продуктовий магазин на Харківщині

14.03.2019

Мешканка Валківщини (Харківська обл.) Анастасія Чемерис протягом кількох років працювала продавцем продовольчих товарів, але мріяла створити власну справу. Дізнавшись із соціальної мережі Facebook про проект «Рука допомоги», зрозуміла, що цим шансом необхідно скористатися. Тому дівчина звернулася до Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за додатковою інформацією щодо умов проекту.

За допомогою фахівців служби зайнятості майбутня підприємиця склала бізнес-план на тему «Роздрібна торгівля продовольчими товарами». Одразу після захисту почала впроваджувати цей план у життя. Для відкриття магазину оформила оренду приміщення разом з обладнанням. Магазин розташований у багатоповерхівці, де знаходиться більше десяти офісів, магазини, салон краси та салони з пошиття й ремонту одягу, аптека. Вже у грудні 2018 року, згідно з умовами проекту «Рука допомоги», отримала все необхідне обладнання: нову мікрохвильову піч, холодильник, кавоварку та термопот.

Наразі підприємиця розширює асортимент продуктів, а працівники інших магазинів та офісів із задоволенням смакують гарячими кавою та чаєм, свіжими піцою і пиріжками, які купують у новому магазині.

 

Джерело: Харківський ОЦЗ


до переліку новин

партнери проекту