Валентина Жосану про проект

11.01.2019

Валентина Жосану, виробляє горіхові пасти в Новій Галещині.

Я — вимушена переселенка з Донецької області, приїхала на Полтавщину зі своєю дочкою та онуком. В Донецькій області у мене залишилися дві квартири, два будинки. Моєму онукові 7 років, я подумала — що ж ми залишимо дитині?

Полтавщина — це рідний край для мене, тут народилася моя мати. Приїхавши сюди, я почула про проект «Рука допомоги». До цього я часто бачила арахісову пасту у фільмах, мені завжди було цікаво, що ж це таке. Так з'явилася ідея.

Ми з донькою написали бізнес-план, захистили його і почали виробляти арахісову та інші горіхові пасти. Працюємо вже близько року. Наразі ми виготовляємо 10 видів різної пасти: з фундука, арахісу, кунжуту, пасту з фініками, з корицею та інші. Дочка виробляє рослинне молоко.

Так, у нас були і проблеми протягом цього року, але я згадувала слова нашого міністра Андрія Реви, які він сказав, коли приїзджав до нас в Полтаву: «У вас буде все добре». Я думала — ну якщо сам міністр сказав, що все буде добре, то вже точно так і буде.

Я дуже вдячна проекту "Рука допомоги", що тепер займаюсь цим. У мене 40 років трудового стажу і я знову можу працювати, відчувати себе добре в рідній Україні.


до переліку новин

партнери проекту