Подружжя Марковських про проект

03.01.2019

Наталія Марковська, учасниця проекту, власниця сімейного бізнесу із виробництва меблів у Жидачеві:

"Ми вирішили створити з чоловіком сімейний бізнес, я взяла на себе бухгалтерію, податки, розрахунки, візуалізацію, а чоловік - спілкування з замовниками і, власне, виробничий процес. Виробляємо корпусні меблі на замовлення, індивідуально для кожного замовника. Намагаємося все робити швидко та якісно. Плануємо взяти на роботу ще хоча б одну людину, бо самим вже трохи важко.

Ми і раніше планували започаткувати власну справу, але вагалися. Але нас переконали, що воно вартує того. Просто ніж їхати зараз і працювати в іншій країні, або працювати тут за мізерну платню, то краще мати своє і залишатись вдома з дітьми.

Проект нас навчив, передусім, як будувати свій бізнес. Звичайно, закупівлю обладнання участь у проекті нам полегшила. Центр зайнятості нас постійно супроводжує, підбадьорює, направляє "на путь істинний":)

Петро Марковський:

"Ваганння були, а от страху не було, тут діяв більше здоровий глузд, ніж страх. Було багато підводних каменів і нам районна адміністрація з багатьма питаннями дуже допомагала. Так чи інакше, меблі завжди були, є і будуть затребувані. Як і будівництво - це невід'ємна частина життя".


до переліку новин

партнери проекту