Василь Срібний, член комісії з реалізації проекту "Рука допомоги" про проект

28.12.2018

Василь Срібний, член комісії з реалізації проекту "Рука допомоги" при Львівській облдержадміністрації, заступник ради Львівського об'єднання організацій роботодавців:

"В цьому проекті є конкретна пропозиція і конкретна дія. Тут можна бачити конкретний результат. Я не можу сказати, що завжди все виходить "від і до" в цілковитому позитиві, але якщо стається якийсь незначний негатив, він дає можливість врахувати всі помилки на майбутнє. 

Мені було дуже приємно, що вагома частка учасників обирає виробництво, торгівля не домінувала в цьому проекті. Виробництво продукту — це основа основ. Торгівля — це високе мистецтво, але добре, коли торгують нашим продуктом, який виробляється в Україні. 

Завдяки проекту я, в першу чергу, зробив відкриття, що молодь розвивається, молодь — талановита. Для мене молодь, те, про що вона думає, чого хоче — це важливий індикатор. В більшості заходів, де я беру участь, всі на щось нарікають, жаліються. Але в цьому проекті молодь така енергійна, що я сам запозичую в них ту енергію. Хочеться стати поряд з ними в один ряд і почати робити щось абсолютно нове. 

Дуже важливо, щоб був розвиток і не було застою, щоб молодь рухалась. Ці молоді люди весь час створюють конкурентне середовище і наповнюють це середовище новими спеціалістами".


до переліку новин

партнери проекту