У Харкові 13 учасників проекту захистили бізнес-плани

06.11.2018

Сьогодні в Харкові відбулося чи не наймаштабніше за результатами засідання комісії з реалізації проекту "Рука допомоги". Одразу 13 учасників успішно презентували свої бізнес-плани та отримають фінансову допомогу на започаткування бізнесу.

З них 8 - вимушені переселенці з тимчасово окупованих територій, 5 – члени малозабезпечених сімей.

Двоє підприємців будуть надавати будівельно-ремонтні послуги в Харкові. Двоє – відкриють свої салони-перукарні (тепер у Краснограді буде барбер-шоп!), одна - манікюрний салон.

Ще двоє вимушених переселенок з Луганської області відкриють в Чугуєві фаст фуд з дуже цікавим асортиментом. Якщо вам цікаво, що таке коно-піца – шукайте їх незабаром біля вокзалу та на міських святах.

Двоє молодих переселенців з Луганська працюватимуть у цифровій галузі – один планує відкрити digital-агенство, другий – розробляти програмне забезпечення.

Один бізнес-план стосувався і сільського господарства: колишній слюсар, що спеціалізувався на ремонті обладнання вирішив кардинально змінити сферу та розводити бджіломаток.

Двоє підприємців обрали сферу громадського харчування – тепер у Барвінковому буде нова кав'ярня, а у Ков'ягах – магазин, де можна не лише випити кави, а й перекусити піцою чи пиріжками.

Крім того, фінансову допомогу для сімейного бізнесу з виробництва промислових пральних машин та сушарок отримає Костянтин Білозерцев – його батьки стали одними із перших наших учасників на Харківщині, які завдяки проекту "Рука допомоги" відновили бізнес, втрачений на тимчасово окупованій території.

Також сьогодні звітували про свою діяльність 15 учасників, які отримали фінансову допомогу раніше. Усі вони успішно працюють, справно сплачують податки та збори. Шестеро з них стали роботодавцями, в тому числі Ілля Дрозд, який працевлаштував вже п'ятьох людей!


до переліку новин

партнери проекту