#ЯОБИРАЮБІЗНЕС: Юлія Сабат відкрила власну перукарню

28.09.2018

Володіючи неабияким хистом до перукарської справи, Юлія Сабат довгий час вдосконалювала свою майстерність на родичах та коліжанках, мріючи про власну перукарню з вишуканим інтер’єром, сучасними меблями та комфортними умовами. Маючи вольовий характер, вона була переконана, що рано чи пізно, віднайде спосіб втілити мрію в життя. І ось, як активна користувачка соціальних мереж, дівчина натрапила на інформацію про проект "Рука допомоги" і відчула, що це саме те, що вона шукала! 

Звичайно, що не все так просто і певні сумніви надокучали їй, але фахівцям Бориславського центру зайнятості досить швидко вдалось їх розвіяти. А далі були професійні консультації, навчання у Львівському центрі професійно-технічної освіти основам ведення власної справи, написання і захист бізнес-плану.

Настала довгоочікувана мить… Перукарня нашої учасниці стає реальністю. В просторому приміщені, де вже зроблено ремонт, а цікавий колір стін задає тон атмосфері арт-студії, розташовані добротні меблі, придбані за кошти проекту «Рука допомоги». Все це змогли оцінити фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, котрі вчора завітали до підприємця з метою надання консультацій. 

Важливо відзначити, що бізнес-леді навіть не думає зупинятись на досягнутому, вже є нові ідеї, плани, мрії… А її очі, сповнені рішучості, запалу та бажання, є свідченням того, що Юлі все вдасться.

Щиро радіємо за Юлію, зичимо їй успіху та процвітання. 

 

Джерело: Бориславська міська філія Львівського ОЦЗ


до переліку новин

партнери проекту