#ЯОБИРАЮБІЗНЕС: Оксана Кушнір відкрила салон краси

14.09.2018

Індустрія краси була і залишається популярними бізнесом в мегаполісі і провінційному містечку. Цю просту істину усвідомила Оксана Кушнір, мешканка міста Перемишляни, колишня малозабезпечена, яка завдяки проекту «Рука допомоги» відкрила салон краси «Beauty Time».

Її історія успіху почалася кілька місяців тому, коли у Львівському центрі зайнятості Оксана дізналася про проект, який реалізується Міністерством соціальної політики України за фінансової підтримки Світового банку. І не довго думаючи, вирішила спробувати свої сили і стати підприємцем, так як ідея працювати на себе вже давно назрівала.

Оксана отримала спеціальність еколога у Львівському національному аграрному університеті, але диплом не знадобився. Замість цього вона закінчила курси з основ перукарського мистецтва, який став визначальним фактором у виборі сфери діяльності.

– Бізнес-план писала сама, хоча фахівці ЦЗ дуже допомагали, консультували, залучали фахівців з інших відомств. І все це заради того, щоб збулася моя мрія, – щиро радіє Оксана Кушнір. – А коли комісія підтримала мій бізнес-план, я була на сьомому небі від щастя.

На надану фінансову допомогу від проекту Оксана придбала спеціальне обладнання. З ремонтом приміщення та іншими будівельними клопотами допоміг чоловік, а інтер'єр і екстер'єр – справа рук молодої бізнес-вумен.

«Я отримую колосальне задоволення від того, чим займаюся – не випускаючи з рук ножиць і гребінця, і не зупиняючи творчий процес. Зараз ми надаємо перукарні, манікюрні та педікюрні послуги, пропонуємо візаж і нарощування вій. А незабаром цей перелік поповнить ще й пірсинг», – ділиться власними планами учасниця проекту.

Мешканка Перемишлян задоволена участю у проекті, тому кожному рекомендує не сидіти склавши руки, а активно діяти, шукати власний спосіб самовираження. Каже, щоб домогтися успіху, треба вірити у власні сили. Не менш важливою є підтримка рідних, близьких і друзів. Власниця салону запевняє, що її заклад розрахований на мешканців міста із середнім рівнем доходів, так як розуміє, що достаток у потенційних клієнток не занадто великий, а красивими хочуть бути всі жінки, незважаючи на вік або статус.

– Колись я працювала в Італії, а тепер хочу довести, що і в Україні можна бути успішною і добре заробляти. Не обов'язково залишати сім'ю і їхати світ за очі, коли можна розвиватися тут, на рідній землі, – стверджує Оксана Кушнір.

 

Джерело: Львівський ОЦЗ


до переліку новин

партнери проекту