#ЯОБИРАЮБІЗНЕС: подружжя Марковських виготовлятиме меблі

31.05.2018

Від результату кожного з нас залежить успіх започаткованої справи 

Ці слова належать молодій жительці села Дем’янка-Лісна Жидачівського району (Львівська область), багатодітній матері, а водночас – банкіру, бухгалтеру, дизайнеру Наталії Ярославівні Марковській, ініціатору та ідеологу сімейного бізнесу.

Свого часу дізнавшись про те, що на теренах області реалізовується пілотний проект «Рука допомоги», молоде подружжя вирішило скористатися шансом і спробувати свої сили у підприємництві. 

Над тим, який вид діяльності обрати, довго не роздумували, адже руки у голови сімейства – Петра Івановича Марковського – працьовиті, господар добре знається на столярній справі, бо й фах обрав відповідний, за освітою – інженер-технолог з деревообробки. Тому й постановили спільними зусиллями започаткувати власну справу: виготовляти якісні та надійні меблі відповідно до індивідуальних побажань замовників з візуалізацією, доставкою та монтажем. Оскільки пані Наталія «дружить» з цифрами, вона – засновник сімейного бізнесу, а її чоловік реалізовуватиме професійні вміння як найманий працівник, котрий на «ти» з деревом. 

За фінансову допомогу, що надається учасникам експерименту «Рука допомоги», сімейство придбало професійний токарний, рейсмусний і стрічковий верстати, акумуляторний шуруповерт, ящик для інструментів, набір свердл тощо. 

Ось так і появилася у селі Дем’янка-Лісна столярна майстерня, де молода сім’я займається виготовленням шаф-купе, меблів для кухонь, спалень, віталень, комп’ютерних столів, столярних плит, а також виробів із натуральної сировини: сходів, ліжок та ін.

Джерело: Львівський ОЦЗ


до переліку новин

партнери проекту