На Львівщині п'ятеро членів малозабезпечених сімей стануть підприємцями

29.05.2018

Комісія з реалізації пілотного проекту "Рука допомоги" при Львівській ОДА розглянула та затвердила п'ять бізнес-планів. Всі п'ятеро майбутніх підприємців до сьогодні отримували допомогу як малозабезпечені.

Андрій Жолнович з міста Броди захистив бізнес-план із вирощування та продажу огірків. Дві теплиці для вирощування овочів він зможе придбати за кошти, які на поворотній основі надасть проект "Рука допомоги". 

Ще один житель міста Броди, Павло Войцехівський, батько чотирьох дітей та колишній оператор місцевого телебачення, планує забезпечувати звуком та спецефектрами проведення масових заходів. Працювати планує як на вулиці, так і у приміщеннях – на вечірках, корпоративах, весіллях тощо. Завдяки проекту "Рука допомоги" Павло зможе придбати комплект необхідного звукового обладнання.

Світлана Кондієвська із Буська вирішила вивести своє давнє захоплення – вирощування квітів, на новий, промисловий рівень. Вона захистила бізнес-план з організації розплідника декоративних вуличних рослин для оздоблення присадибних ділянок. Продавати їх підприємниця буде через інтернет.

Марта Чех-Олексів з м. Мостиська, мати чотирьох дітей та фармаколог за освітою, також прагне перетворити улюблену справу на бізнес. Вже 18 років до неї звертаються всі рідні та друзі за стрижкою та укладкою, тепер це зможе зробити будь-який житель міста – підприємниця захистила бізнес-план із надання перукарських послуг населенню.

 

Володимир Палюх із Самбора дуже людить готувати. Він відкриє новий заклад громадського харчування – фаст-фуд "Кебаб". За рахунок безвідсоткової фінансової допомоги, що надається на поворотній основі, він закупить необхідне для ведення бізнесу обладнання та матеріали.


до переліку новин

партнери проекту