#ЯОБИРАЮБІЗНЕС: Микола Міньков виготовлятиме наливні підлоги

25.05.2018

Микола Міньков, член малозабезпеченої родини з Кременчуга вразив комісію своїми знаннями про різноманітні види підлог та способи їх виготовлення. Цей майстер з більш ніж 10-річним досвідом розповідає про якості та особливості наливних декоративних та технологічних підлог так цікаво, що знайшов потенційних клієнтів навіть серед членів самої комісії.

Пан Микола знаеється не лише на наливних підлогах - з 3d-ефектами, декором, фотодруком, а й на технічних антикорозійних покриттях, що відштовхують бруд та захищають підлогу. Не кажучи вже про традиційні покриття з ламінату, паркету та паркетної дошки. Проте все життя майстер працював на інших, і тепер прагне започаткувати власну справу, зібрати власну бригаду. Вже зараз, не чекаючи на рішення комісії майбутній підприємець за власний кошт виробляє зразки своєї продукції для демонстраційного розміщення в будівельних магазинах. Вкладається пан Микола і в рекламу — вже замовив білборд у своєму місці.

Рішення комісії було одностайним - Микола Міньков отримає поворотну фіндопомогу на закупівлю будівельного обладнання для свого бізнесу.


до переліку новин

партнери проекту