#ЯОБИРАЮБІЗНЕС: Олександр Лисенко буде виробляти комбікорми та суміші

25.05.2018

Одразу четверо учасників проекту "Рука допомоги" на Полтавщині захистили бізнес-плани та отримають фіндопомогу на започаткування власної справи.

Цього разу комісії з реалізації пілотного проекту "Рука допомоги" при Полтавській ОДА довелося мати справу з виключно досвідченими фахівцями своєї справи, хоч і з абсолютно різних галузей.

Так, Олександр Лисенко, переселенець із Донеччини, має вищу фінансову освіту, яку він здобув у Донецькому державному університеті. До початку бойовий дій він три роки керував продажами в компанії, що виробляла комбікорми, білкові та мінеральні добавки та суміші. Після переїзду Олександр продовжив продавати корми, але каже — завжди хотів не лише продавати, а й виробляти свій власний продукт. Насьогодні підприємець вже має прибутки, напрацьовану базу клієнтів та постачальників в трьох областях України, а також великі плани.

Проект "Рука допомоги" надасть панові Олександру поворотну фіндопомогу на закупівлю обладнання для переробки та гранулювання комбікормів, вітамінних та мінеральних сумішей. Його клієнти — це фермерські господарства, як великі, так і малі приватні. Згідно із бізнес-планом, підприємець планує облаштувати склад та закупити сировину для виготовлення 5 т власної продукції, а через два роки — взяти на роботу двох працівників. Але виготовленням комбікормів амбіції донеччанина не обмежуються — згодом він планує сам вирощувати курей.


до переліку новин

партнери проекту