На Львівщині сім учасників проекту стануть підприємцями

16.05.2018

Ще сім учасників проекту «Рука допомоги» з Львівської області отримають фіндопомогу на започаткування власної справи. Таке рішення сьогодні прийняла комісія з реалізації проекту, що діє при Львівській облдержадміністрації.

Так, Зоряна Александрова відкриє у с. Скнилів агентство з туристичних подорожей по Львівській області.

Мирослав Когут – художник-реставратор за фахом. На Самбірщині він створить сервіс з ремонту м'яких меблів, оскільки має досвід у цій сфері діяльності.

Ірина Кравець разом з чоловіком відкриють у с. Жовтанці магазин з продажу будівельних товарів.

Колишній вантажник Василь Мазурик буде обробляти поля мешканців Жовківщині на тракторі, придбаному за кошти проекту.

Олег Семенюк відкриє студію з професійної фото та відеозйомки у м. Кам'янка-Бузька. Майбутній підприємець докладно вивчив цю економічну нішу і вже має перших замовників.

Олеся Мартич започаткує власний бізнес з розведення свиней у с. Держичі. А Андрій Мірецький вирощуватиме зернові культури на продаж у с. Стибурівка.

Також комісія прийняла рішення про надання підприємцю безвідсоткового кредиту на закупівлю обладнання. ФОП Анатолій Федорович, який розвиває піцерію «Андреано» у м. Новояворівськ,  на отримані кошти закупить обладнання та працевлаштує двох учасників проекту на посади кухарів.

У Львівській області вже 67 учасників проекту «Рука допомоги» стали підприємцями. З них 53 – колишніх малозабезпечених і 14 – переселенців.


до переліку новин

партнери проекту