#ЯОБИРАЮБІЗНЕС: Олена Кондрин відкриє перукарню

14.05.2018

Першою у Пустомитівському районі (Львівська область) зголосилася взяти участь у експерименті матір трьох дітей з с. Оброшино Олена Кондрин, котра вирішила за донорські кошти придбати обладнання для перукарні і таким чином зайнятися підприємницькою діяльністю. У сусідньому селі Ставчани йдуть останні приготування до відкриття салону.

– Давно хотіла відкрити власну справу, – поділилася під час зустрічі пані Олена. – І ось випала нагода за допомогою держави здійснити мрію. Оскільки давно працюю перукарем, пов’язала підприємницьку діяльність зі своєю професією. Перукарські послуги надаю з радістю, отримую втіху, коли клієнт гарно підстрижений, і, глянувши у дзеркало, усміхається. Значить задоволений.

– Як використовуєте отримані кошти?

– Вже закупила меблі. Ще день-другий і розпочнеться ремонт. Будівельники запевнили, що за 10 днів усе блистітиме. Здадуть об’єкт під ключ.

– Скільки людей працюватиме у закладі?

– Стартуємо із трьох осіб. Буде два перукарі та один майстер з манікюру. Сподіваємося заслужити авторитет у відвідувачів.

– Ваші діти мають бажання продовжити справу матері?

– Восьмирічний син вже просить пофарбувати волосся у чорний колір, а гребінці носить у кожній кишені. Часто губить, не встигаю купувати нові.

– Якусь новинку хочете запровадити у новому салоні?

– Звичайно, і не одну! Але нехай це буде секретом. Запрошуємо приїхати на відкриття. Побачите, оціните!

Джерело: Львівський ОЦЗ


до переліку новин

партнери проекту