#ЯОБИРАЮБІЗНЕС: Ганна Турбаба відкрила манікюрний салон

07.05.2018

Переселенка з Донбасу Ганна Турбаба разом із чоловіком і дитиною переїхала до Львіщини чотири роки потому. Подружжя винайняло житло у місті Кам’янка-Бузька, а під час реєстрації в управлінні соціального захисту дізналися про проект «Рука допомоги», що реалізується Міністерством соціальної політики за кошти Світового банку. За детальними роз’ясненнями звернулися вже до фахівців районної філії Львівського обласного центру зайнятості. 

Кваліфіковані та вичерпні консультації посадовців ЦЗ щодо можливості розпочати власну справу остаточно переконали їх прийняти позитивне рішення на користь самостійного господарювання. Також спеціалісти держустанови запропонували учасниці пілоту пройти навчання з основ підприємницької діяльності. Під час освітніх курсів Аня розробила бізнес-план, ідея з’явилася не спонтанно: з 2010 року жінка захоплювалася манікюрними новинками та постійно удосконалювала власні навички майстра косметичних процедур. За отримані кошти після успішної презентації комерційного проекту з’явилася можливість придбати необхідне обладнання для облаштування сучасного салону краси. 

І ось відкриття! Анюта не приховує радості – можна працювати, нарощувати клієнтську базу, будувати плани, а ще мріяти і вірити, що нарешті життя налагодилося! У майбутньому бізнесвумен має намір забезпечити роботою ще двох краянок – перукаря та візажиста. Власниця салону краси впевнена, що її справа матиме шалений успіх, адже сучасні жінки понад усе хочуть виглядати стильно, красиво, бути доглянутими та привабливими. Отож ми тримаємо за Аню кулаки і щиро бажаємо їй вдалого старту та розвитку у бізнесі.

 

Джерело: Львівський ОЦЗ


до переліку новин

партнери проекту