#ЯОБИРАЮБІЗНЕС: Оксана Прокопишак відкрила салон краси

13.04.2018

Оксана Прокопишак здавна мріяла відкрити власну перукарню, навіть придбала під неї приміщення у Дрогобичі Львівської області. Але якось не складалося, не доходили руки, задум завжди відкладався на потім.
 
– Знаєте, мабуть, на все свій час. Я за освітою – вчитель, а за покликанням – творець, – розповідає Оксана. – Ще у 2000 році закінчила перукарські курси у львівському навчальному центрі «Гармонія». Мені пощастило на викладачів – справжніх професіоналів, з якими я дотепер спілкуюся, періодично підвищую кваліфікацію, вивчаю нові тренди у галузі краси. 

Шукаючи роботу за посередництва служби зайнятості, на одному із семінарів від спеціалістів Дрогобицького центру зайнятості дізналася про експериментальну програму, через яку можна отримати кошти на придбання обладнання та матеріалів для ведення бізнесу. Ось тоді й промайнула думка: «Все, настав час діяти! Треба робити ремонт, купувати перукарські крісла, відкривати студію краси. Зволікати більше не можна!».

Оксана написала заяву про участь в пілотному проекті "Рука допомоги", пройшла навчання з основ підприємницької діяльності у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, захистила на комісії у Львові бізнес-план, та згодом отримала кошти. На них вона придбала диванчик, перукарські крісла, «помічники» для майстрів, косметологічну кушетку для візажиста.
 
Заходимо у приміщення майбутньої студії краси. Воно чистенько побілене, ще пахне фарбою. 

– Після завершення ремонту завезу сюди обладнання, розміщу вивіску, – ділиться задумами Оксана Василівна. – Клієнтська база у мене вже є. Але тепер треба завойовувати симпатію серед мешканців району. Для цього планую надавати якісні послуги за помірними цінами. Думаю взяти на роботу як мінімум ще одного майстра-перукаря. 

Згодом відвідувачі салону, окрім стрижки, вкладання чи фарбування волосся, зможуть зробити тут і манікюр, і педикюр, і макіяж. Без сумніву, я й сама буду обслуговувати клієнтів. Особливо люблю робити мейкап і зачіски на визначні події: весілля, дні народження, ювілеї. Отримую задоволення, коли очі дівчат та панянок сяють після перевтілення. Направду, для мене щирі подячні слова – більша нагорода, аніж банкноти.


до переліку новин

партнери проекту